Cykl webinarów – dyskryminacja,
mobbing i molestowanie seksualne
Aż 63% pracowników doświadczyło nieodpowiedniego traktowania przez przełożonego – takie dane prezentuje opracowanie „Bezpieczeństwo pracy w Polsce w 2019 r.”, opublikowane przez Koalicję Bezpieczni w Pracy. Wnioski te pokazują, że takie formy wykluczenia społecznego i prawnego, jak mobbing, dyskryminacja i molestowanie dzieją się na szeroką skalę.
W Polsce, definicja mobbingu pojawiła się dopiero w 2003 roku. Utworzenie jej wzbudziło duże zainteresowanie: czym tak naprawdę się charakteryzuje, jak go rozpoznać, jak reagować? Jak rozróżnić mobbing od innych zjawisk, takich jak dyskryminacja czy molestowanie seksualne? Z czym związane są te zjawiska?
15 kwietnia 2021

Czym jest dyskryminacja
w miejscu pracy.
Definicje i przykłady.

ZOBACZ WIĘCEJ
29 kwietnia 2021

Mobbing – jak go rozpoznać
i jak przeciwdziałać?

 

ZOBACZ WIĘCEJ
13 maja 2021

Wymagający szef, czy mobber? Jak ich odróżnić?

 

ZOBACZ WIĘCEJ
27 maja 2021

Mobbing w miejscu pracy. Perspektywa pracodawcy.

 

ZOBACZ WIĘCEJ
Najbliższy webinar:
27 maja 2021 r. godz. 17:00
Zarejestruj się
Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie objęła Patronatem cykl webinarów organizowanych przez
Fundację Women in Law.

W związku z powyższym dla Radców Prawnych uczestniczących w webinarium istnieje możliwość przyznania punktów za uczestnictwo
w webinarze. Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru wpisu na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę OIRP w Warszawie, w wyznaczonym do tego miejscu, w formularzu rejestracyjnym. Po zakończonym webinarze, organizator w ciągu dwóch tygodni wystawi certyfikat uczestnictwa dla osób zainteresowanych.
Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikowania obecności uczestników podczas webinarium i na tej podstawie wystawi certyfikat.

Patron
Partnerzy
Partner technologiczny

Chcesz być na bieżąco z działaniami Women in Law? Zapisz się na nasz newsletter.

zapisz się