13 maja 2021 r. godz. 09:00

Wymagający szef, czy mobber? Jak ich odróżnić?

 

13 maja 2021 r. godz. 09:00

Wymagający szef, czy mobber? Jak ich odróżnić?

Zarejestruj się
Wymagający szef, czy mobber? Jak ich odróżnić?
  • Kiedy wymagania szefa stają się mobbingiem?
  • Jak odróżnić pracę pod presją czasu od mobbingu?
  • Czym różni się konflikt pomiędzy pracownikami od mobbingu?
  • Jak w praktyce rozpoznać mobbing?

Webinar poprowadzi Elżbieta Niezgódka, adwokatka, inicjatorka projektu społecznego Woman Labour Matters. Dowiecie się, czym jest mobbing i czym się on różni od dopuszczalnych wymagań stawianych przez Waszych przełożonych. Elżbieta przedstawi Wam również konkretne zachowania szefów mobberów, którzy przekroczyli granicę dbałości o szczegóły i dopuścili się nieuczciwych praktyk. Zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:
Elżbieta Niezgódka

Jest adwokatką o dwóch twarzach.

Jedną twarzą Elżbiety jest praktyka zawodowa. Jest partnerką kobiet w starciach i trudnych rozmowach z pracodawcą. Chroni kobiety przed niesprawiedliwym zwolnieniem. Konsultuje wypowiedzenia, umowy o zakazie konkurencji, kontrakty menadżerskie. Negocjuje kwoty zadośćuczynienia w sprawach o mobbing, molestowanie czy dyskryminację.

Drugą twarzą Elżbiety jest działalność społeczna. Jest inicjatorką Woman Labour Matters, pierwszego w Polsce projektu społecznego wspierającego kobiety w trudnych sytuacjach w pracy. Organizuje szkolenia, warsztaty i wykłady zwiększające świadomość prawną kobiet w relacjach z pracodawcą.

W grudniu 2020 r. Elżbieta została nominowana do prestiżowej nagrody ,,Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2020 r.” organizowanej przez Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazetę Prawną. W lutym 2021 r. Elżbieta otrzymała tytuł Top Infuencer Linkedin w konkursie organizowanym przez Klub Inteligencji Biznesu.

zobacz cały cykl webinarów
Patron
Partnerzy
Partner technologiczny

Chcesz być na bieżąco z działaniami Women in Law? Zapisz się na nasz newsletter.

zapisz się