Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Oto szósty wywiad w serii „Jej historia” z wybitnymi prawniczkami. Gościnią Kamili Kurkowskiej była adwokatka oraz partnerka w kancelarii Greenberg Traurig – Jolanta Nowakowska-Zimoch.

Jolanta Nowakowska-Zimnoch opowiada, jak doszło do tego, że została partnerką oraz liderką zespołu nieruchomościowego. Mówi o tym, dlaczego została adwokatem, jak znalazła się w branży nieruchomościowej oraz o dużej roli przypadku w naszym życiu. Komentuje sytuację kobiet oraz bariery, z którymi zmagają się prawniczki. Podkreśla, że czasem warto wywołać bitwę, aby osiągnąć swój cel, a także mówi o tym, w jaki sposób sport pomaga w biznesie.

Wyjaśnia, kiedy transakcję nieruchomościową możemy uznać za udaną oraz w jakim stopniu kancelaria Greenberg Traurig wykorzystuje nowe technologie. Mówi o zmianach w sektorze nieruchomościowym w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat oraz o tym, co powinny zrobić prawniczki i prawnicy, którzy są zainteresowani pracą w tej branży.

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo