Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Oto dwunasty odcinek podcastu „Prawo do głosu”. Gościnią Kamili Kurkowskiej była adwokatka Izby Adwokackiej w Warszawie, szefowa działu prawnego w firmie gamingowej Huuuge i mentorka w programie mentoringowym Fundacji Women in Law – Anna Atanasow.

Anna Atanasow opowiada o swojej drodze zawodowej, o nowych technologiach w branży prawniczej oraz o tym, czym jest transformacja cyfrowa w wewnętrznych działach prawnych. Porusza kwestię dołączenia branży prawniczej do Czwartej Rewolucji Cyfrowej, co jest najtrudniejsze w tej cyfrowej transformacji dla wewnętrznych działów prawnych oraz jakie są najważniejsze obszary departamentów prawnych, które muszą się zmienić. Mówi o tym, jak będzie wyglądał modelowy dział prawny w przyszłości, a także komentuje czy legaltechowe rozwiązania użyte w kancelariach wpływają na decyzję o podjęciu współpracy. Mówi o prognozach na przyszłość branży prawniczej oraz tłumaczy z jakich technologii korzystała w dziale prawnym w CCC oraz z jakich korzysta w bieżącej pracy.

Rozwiązania wspomniane w rozmowie:

OTRS
JIRA
Zoom
Slack
Confluence
Google Docs
Loom

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo