Oto dwudziesty drugi odcinek podcastu „Prawo do głosu”. Gościnią Kamili Kurkowskiej jest radczyni prawna, współzałożycielka Lumus Investment Collective – Wanda Kudrycka.

Wanda Kudrycka tłumaczy czym jest Lumus Investment Collective oraz jaki jest cel jego powstania. Wyjaśnia kim jest inwestor, a kim anioł biznesu, a także porusza kwestię z czego wynika niski odsetek inwestorek w Polsce, w stosunku do innych krajów. Wyjaśnia, czy rzeczywiście mężczyźni zniechęcają kobiety do bycia częścią środowiska inwestycyjnego. Opisuje również różnice między polskim, a amerykańskim rynkiem, ponadto podkreśla również, dlaczego tak istotne jest, żeby kobiety inwestowały.

Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo