Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawia, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.
W czterdziestym drugim odcinku podcastu „Prawo do głosu” gościnią Kamili Kurkowskiej jest Justyna Stelmach, Senior Knowledge Lawyer w dziale Bankowości w Allen & Overy.
Justyna Stelmach dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy na wzorach dokumentów na wielką skalę oraz wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze prawa. Rozmowa dotyczy jej kariery, pasji do automatyzacji oraz wyzwań związanych z implementacją nowych technologii w praktyce prawniczej. Opowiada, jak skuteczna automatyzacja może uprościć i usprawnić pracę prawnika oraz jakie są jej osobiste doświadczenia z Legal Design. Wyjaśnia również, jak rozpocząć przygodę z Legal Design i jakie korzyści płyną z jego zastosowania. W trakcie rozmowy, Justyna Stelmach porusza także temat największych wyzwań w swojej pracy, a także jak postrzega rolę technologii prawnych i sztucznej inteligencji w codziennej praktyce prawniczej. Podkreśla, jak te narzędzia mogą wspierać prawników w ich pracy, poprawiając efektywność i jakość świadczonych usług.

Gospodyni podcastu Kamila Kurkowska wspomina o swoim nadchodzącym webinarze, który odbędzie się 18 czerwca. Webinar „Legal Design – jak tworzyć dokumenty prawne, by biznes je pokochał?” jest skierowany do prawniczek i prawników z obszarów, takich jak obsługa biznesu, in-house, prawo pracy, umowy z klientami i kontrahentami, compliance, RODO oraz regulaminy i procedury. Szkolenie, dostępne za 0 zł, ma na celu pokazanie, jak skutecznie tworzyć dokumenty prawne z wykorzystaniem zasad Legal Design, aby były bardziej przystępne i efektywne dla biznesu.

Rejestracja na webinar

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania inspirującej rozmowy z Justyną Stelmach oraz do udziału w webinarze, który pomoże zgłębić tajniki Legal Design i tworzenia dokumentów prawnych, które biznes pokocha.

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo