Tomasz Palak

Prelegent – Sześciokrotnie stawałem na podium konferencji I love marketing, moje wystąpienia były bardzo dobrze przyjmowane na TEDx czy czterokrotnie na Infoshare. Uczę na sześciu uczelniach (WSB, WSAiB, WSEI, UTH, WSH i ALK) oraz na zajęciach dla aplikantów radcowskich. Występowałem między innymi dla Brand24 czy Wikipedii.

Prawnik- Wraz z zespołem mojej kancelarii odciążamy klientów z opanowywania prawa – najczęściej firmy działające w Internecie, choć nie tylko. Dajemy codzienny spokój dzięki regularnej abonamentowej współpracy, ale również jednorazowemu wsparciu. 

Ekspert – W Empikach i nie tylko jest moja książka wypuszczona z Helionem. Wypowiadałem się między innymi w TVN, Rzeczpospolitej czy money.pl. Artykuły mojego autorstwa znajdziesz na stronach Wprost, OLX, Pracuj.pl, Lex, Magazynie Online Marketing, Coraz Lepsza Firma czy Radcy Prawnym.

Działacz – Jestem Przewodniczącym Komisji ds. promocji i marketingu w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, a także członkiem Rady tej OIRP i Komisji ds. Legaltech. Prowadzę zajęcia dla aplikantów tej Izby, a także organizowany przez Krajową Izbę Radców Prawnych podcast “Prawie prawniczo”. W KIRP działam także w Komisji Promocji Zawodu. Współpracuję także ze Stowarzyszeniem OVUM oraz organizacjami Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland i Studenckie Forum Business Centre Club. 

Powrót