Mentorzy wspierający


Martyna Krawczyk

Stanowisko / Funkcja: Prawnik
Organizacja: PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Martyna Krawczyk i z wykształcenia jestem prawniczką posiadającą̨ wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym. Specjalizuję się w prawie pracy oraz prawie imigracyjnym, wspierając Gdański oddział kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień. Od początku tego roku jestem aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W wolnym czasie uwielbiam podróżować, odkrywać nieznane mi dotąd zakątki w Polsce i poznawać nowych ludzi. 

Doświadczenie i kompetencje:

Wiedzę i kwalifikacje zdobywałam zarówno w Polsce jak i podczas mojego wieloletniego pobytu w Londynie, gdzie skończyłam studia prawnicze, a także miałam przyjemność́ współpracować́ z wiodącymi kancelariami prawnymi. Od wielu lat jestem pasjonatką zarzadzania zasobami ludzkimi i rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych. Mam ponad 5-letnie doświadczenie w Human Resources Management i jestem certyfikowanym HR Managerem brytyjskiego instytutu CIPD. 

Dodatkowo, jestem właścicielką firmy Intervyou.pl specjalizującej się w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Moją pasją jest pomaganie ludziom w planowaniu i rozwijaniu kariery zawodowej tak, aby mogli realizować swoje marzenia, a jednocześnie dobrze przy tym zarabiali. Lubię spotykać ich po jakimś czasie (osobiście lub wirtualnie) i dowiadywać się o ich sukcesach. To dla mnie największe źródło motywacji. 

Powrót