Mentorzy wspierający


Barbara Lenarcik

Dyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu
MDDP

Mam prawie trzydziestoletnie doświadczenie w obszarze marketingu i rozwoju biznesu w branży usług profesjonalnych. Przed dołączeniem do MDDP pracowałam firmie doradczej PwC, kancelariach SSW Pragmatic Solutions oraz Kochański & Partners.

Specjalizuje się w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych i rozwoju biznesu. Moją pasją jest rozwijanie długoterminowych programów relacyjnych, lojalnościowych i sprzedażowych. Współtworzyłam i prowadziłam inicjatywy poświęcone członkom rad nadzorczych, dyrektorom HR oraz programy aktywnego wspierania przedsiębiorczości kobiet i promowania korzyści z różnorodności. Posiadam doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań technologicznych do zarządzania relacjami z klientami (CRM) i automatyzacji działań komunikacyjnych, przede wszystkim jednak pozostaję pasjonatką relacji międzyludzkich, promującą “ludzką twarz” biznesu i koncepcję H2H (Human-To-Human).

Moje działania zawsze nakierowane są na zwiększanie rozpoznawalności firmy i budowania jej pozytywnego wizerunku na rynku krajowym i międzynarodowym.

Do moich sukcesów zawodowych zaliczam także takie projekty jak wieloletnia współpraca z Polską Akademią Filmową przy konkursie Polskie Nagrody Filmowe „Orły” czy organizacja specjalnych wydarzeń jak jubileusz 15-lecia PwC z udziałem gościa specjalnego – Lecha Wałęsy, 20-lecie firmy z udziałem Johna Malkovicha w Teatrze Wielkim Operze Narodowej czy gala SSW z udziałem światowego futurologa, Mike’a Walsha.

Jestem absolwentką Prawa i Administracji Publicznej na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Brałam udział w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny marketingu, zarządzania projektami, a także szkoleniach sprzedażowych. Odbyłam indywidualne cykle szkoleń z zakresu mentoringu oraz coachingu, a obecnie sama jest mentorem w dwóch programach.

Prywatnie gdańszczanka, szczęśliwa żona oraz mama 21-letniej Karoliny i 18-letniego Kacpra. Pasjonuję się psychologią oraz coachingiem, a wolny czas spędzam głównie na meczach piłkarskich i turniejach tanecznych moich dzieci

Powrót