Aleksandra Ludynia

Liderka zespołu HR L&D w Rödl & Partner, coachka, psycholożka

Wspiera w rozwoju osoby zajmujące się zarządzaniem, oraz dba o dobrostan psychologiczny i edukację wszystkich pracowników w organizacji. Planuje, projektuje i wdraża programy szkoleniowe i rozwojowe propagując i praktykując metody budujące samoświadomość takie jak: coaching indywidualny i zespołowy, mentoring, superwizję managerską, grupy wymiany wiedzy i doświadczeń. Ma wspaniały zespół HR, z którym realizuje różne ciekawe i kreatywne projekty.

Absolwentka kierunku Psychologii na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS. Posiada akredytacje coachingowe w EMCC na poziomie Practitioner, oraz w Izbie Coachingu, a także jest członkiem międzynarodowej organizacji coachingowo-mentoringowej EMCC. Posiada certyfikacje Extended DISC, MTQ (Odporność psychiczna), oraz wzbogaca swój warsztat poprzez uczestnictwo w różnych kursach.

Jej pasją jest nieustanny rozwój, praca z ludźmi, odkrywanie różnych zakamarków psychologii, natura, sport (ostatnio OCR i nieustająco rower), podróże. Cechuje ją ciekawość, otwartość, optymizm i naturalny entuzjazm. Prywatnie żona, mama dwójki nastolatków: Asi i Łukasza, posiadaczka rozkosznego dachowca.

Powrót