Oto dwudziesty szósty odcinek podcastu „Prawo do głosu”. Gościnią Kamili Kurkowskiej jest radczyni prawna, Head of Legal M&A w grupie Eurocash, członkini zarządu spółki Arhelan, współpracuje z Fundacją Girls MOVE Academy – Agnieszka Skowronek.

Agnieszka Skowronek opowiada o swojej ścieżce kariery – od dużej kancelarii do biznesu. Porusza kwestię, czy można realizować się w roli prawniczki in-house oraz tłumaczy na czym polega magia świata transakcyjnego i dlaczego tak wciąga. Odpowiada, czy branża prawnicza to naprawdę męski świat i porusza temat pasji do pracy i w pracy. Ponadto Agnieszka Skowronek mówi o tym, dlaczego mentoring i przywództw są potrzebne.

Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo