30 maja 2022 r. godz. 18:00

Rozbić szklany sufit – przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w miejscu pracy.

 

13 czerwca 2022 r. | 18:00

Rozbić szklany sufit – przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w miejscu pracy.

Zarejestruj się

Rozbić szklany sufit – przeciwdziałanie dyskryminacji kobiet w miejscu pracy.

Dyskryminacja kobiet w zatrudnieniu przybiera bardzo różne formy – ze względu na macierzyństwo, wiek, narodowość, wygląd czy niepełnosprawność – i jest wciąż, niestety, dość powszechnym zjawiskiem. Do rozmowy z wybitną ekspertką z zakresu antydyskryminacji, prezeską Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego Karoliną Kędziorą zaprosiliśmy Elę Bondę, ekspertkę z obszaru Diversity & Inclusion (różnorodność i mechanizmy włączające), zdrowia psychicznego oraz tworzenia przyjaznych miejsc pracy i odpowiedzialnego biznesu.

Specjalistki porozmawiają o przykładach dyskryminacji i wyzwaniach, które napotykają kobiety w zatrudnieniu, rozwiązaniach, które mogą i powinny być stosowane przez pracodawców, politykach równościowych, które stosowane w miejscach pracy mogą podwyższyć standardy pracy oraz innych sposobach walki z dyskryminacją. Zostanie poruszony również temat przepisów prawa, które chronią kobiety przed dyskryminacją.

Webinar odbędzię sie 13 czerwca  2022 r. w godzinach od 18:00. Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Zarejestruj się już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Reginalny.

Chcesz być na bieżąco z działaniami Women in Law? Zapisz się na nasz newsletter.

zapisz się