Mentorzy wiodący


Paulina Szmolke

Radca prawny, doradca podatkowy, doradca restrukturyzacyjny, współzałożycielka i partner międzynarodowej grupy doradczej V4 Group odpowiedzialna za polski rynek.

W ramach V4 Group Paulina zarządza spółkami V4 Tax, V4 Legal oraz V4 Account. Paulina jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, odbyła również stypendia na wydziałach prawa Uniwersytetu w Tilburgu (Holandia) oraz Akademii Kijowsko-Mohylańskiej w Kijowie. Ukończyła Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Paulina specjalizuje się głównie w obsłudze korporacyjnej spółek oraz w prawie procesowym. Wspierała w wejściu na rynek polski wiele podmiotów zagranicznych. Zajmuje się również doradztwem w zakresie fuzji i przejęć. Paulina posługuje się językami angielskim, słowackim, czeskim i rosyjskim.

Paulina jest członkiem zarządu Polsko- Słowackiej Izby Przemysłowo- Handlowej i a także Fundacji „Prawo dla Mam”. Ponadto aktywnie działa w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Prywatnie Paulina jest matką piątki dzieci.

Powrót