Mentorzy wspierający


Beata Superson-Polowiec

Radca prawny/Partner w kancelarii Polowiec i Wspólnicy sp.j

Kompetencje:

  • Prawo cywilne
  • Energia i paliwa
  • Negocjacje LI
  • Legislacja
  • HR – zbiorowe

Pomimo że główną pasją była matematyka zostałam prawnikiem. Od ponad 20 lat łączę praktykę prawniczą z realizowaniem się jako wykładowca prowadzący zajęcia zarówno ze studentami jak i na szkoleniach dla profesjonalistów.  Posiadam doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz obsłudze grup kapitałowych w szczególności jako doradca i negocjator wielu kluczowych projektów,  w sporządzaniu analiz ryzyka regulacyjnego oraz projektowaniu rozwiązań prawnych dla zakładanych modeli biznesowych. Mam również znaczne doświadczenie z zakresu public affairs. Biorę udział jako czynny uczestnik na konferencjach naukowych i branżowych i posiadam na koncie szereg publikacji w tym naukowych.

Uwielbiam pracę z ludźmi, rozmowy o „życiu i śmierci”, wymianę doświadczeń oraz poszukiwanie odpowiedzi na najprostsze pytania… i wyjątkowo cieszy mnie rozwój spotykanych na mej drodze ludzi.

Muzyka, literatura, podróże to moje pasje które najczęściej oficjalnie wymieniam choć powinna uczciwie uzupełnić je jeszcze o róże, psy, kuchnię i wszystko co wiąże się z wodą

“Żeby utrzymać równowagę, musisz poruszać się naprzód” Albert Einstein

 

Powrót