Program mentoringowy

Czym jest program mentoringowy Fundacji Women in Law?

Program mentoringowy Fundacji Women in Law powstał, aby wspierać rozwój i akcelerację kariery młodych prawniczek. W ramach mentoringu, chcemy, aby mentees zyskały dostęp do opieki merytorycznej bardziej doświadczonych prawniczek i prawników, którzy z kolei również będą mogli nauczyć się od młodych adeptów prawa nowego spojrzenia na branżę prawniczą, a także inspirować się młodszym pokoleniem . Program będzie realizowany od maja 2020 r. do listopada 2020 r.
Zgłoszenia do programu będą przyjmowane od 1 do 8 kwietnia 2020 r.

O konkursie

]>

Partnerzy

Zgłoś pracę!

Kto może zostać mentee?

W programie mogą uczestniczyć studentki prawa minimum czwartego roku studiów, absolwentki wydziałów prawa oraz aplikantki wszystkich aplikacji prawniczych do 30 roku życia. Szczegóły dostępne są w Regulaminie.

Kto może zostać mentorem lub mentorką?

Program jest otwarty dla każdej ekspertki oraz eksperta, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą chcą podzielić się z obiecującymi prawniczkami. Szczegóły dostępne są w Regulaminie. Selekcji mentorów dokonuje Fundacja na podstawie nadesłanych zgłoszeń. Formularz dostępny jest poniżej.

O czym musisz pamiętać?

Uczestnictwo w programie to systematyczne spotkania pomiędzy mentee a mentorem, które mogą odbywać się osobiście lub w formie wideoczatu.

Wymagamy także, aby mentees i mentorzy uczestniczyli w szkoleniu online 20 kwietnia oraz stacjonarnym 28 kwietnia w Warszawie. Obecność na szkoleniu 28 kwietnia jest obowiązkowa.

Osoby upoważnione do udzielania informacji o programie:
Marcjanna Bronowska, email: marcjanna.bronowska@womeninlaw.pl
Kamila Kurkowska, email: kamila.kurkowska@womeninlaw.pl

Pobierz regulamin programu

Jak się zgłosić?

Chcesz zostać mentee?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tu:

REKRUTACJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ

Napisz nam, dlaczego to właśnie Ty chcesz uczestniczyć w programie!

Chcesz zostać mentorem lub mentorką?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tu:

REKRUTACJA ZAKOŃCZYŁA SIĘ

Poznaj naszych mentorów

PARTNER MENTORINGOWY PROGRAMU

Kingmakers™ to ekspercka marka przywódcza. Projektuje i realizuje indywidualne, zespołowe i organizacyjne scenariusze rozwoju przywództwa. Wspiera liderów na różnych etapach rozwoju menedżerskiego. Pomaga tworzyć skuteczne, samoorganizujące się zespoły i budować nowoczesne, mądrze zarządzane organizacje. Zawsze w odpowiedzi na konkretne wyzwania biznesowe. Promuje model przywództwa partycypacyjnego, autentycznego, opartego na zaufaniu, współpracy i odpowiedzialności.

Kingmakers™ pracuje głównie dla najważniejszych marek na rynku europejskim. Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji procesów indywidualnego rozwoju oraz warsztatów i programów rozwojowych, w tym także dla branży usług prawniczych i profesjonalnych (Professional Services).

Jako Partner Mentoringowy Fundacji Women in Law wnosi wiedzę i doświadczenie zaczerpnięte z kilkudziesięciu programów tego typu wdrożonych w ostatnich latach.

Kingmakers™ realizuje także działania edukacyjne, prowadząc autorską szkołę coachingu Kingmakers™ Academy , w której kształcą się przyszli coachowie oraz liderzy zainteresowani praktyczną wiedzą o mądrym i skutecznym rozwijaniu innych.

Istotną wartością udziału w programach i szkoleniach Kingmakers™  jest zdobywanie wiedzy, osobisty rozwój, wewnętrzna integracja, definiowanie siebie jako lidera, poszerzanie horyzontu postrzegania i oddziaływania w środowisku biznesowym.

PARTNER TECHNOLOGICZNY