Wybitne kobiety i ich historie powinny być codzienną inspiracją. Ich wytrwałość w dążeniu do celu sprawiają, że świat prawa nieustannie się zmienia. „Jej historia” i podcast „Prawo do głosu” to seria rozmów z inspirującymi kobietami, które dzielą się historią swojej ścieżki zawodowej, pokazując zarówno swoje sukcesy, jak i porażki na drodze do upragnionego celu.

Oto dziesiąty odcinek podcastu „Prawo do głosu”. Gościnią Kamili Kurkowskiej była adwokatka, absolwentka studiów podyplomowych coachingu i mentoringu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji oraz praktykujący coach i mentorka biznesu.

Małgorzata Chruściak opowiada, dlaczego zrezygnowała z pozycji partnera w renomowanej kancelarii, a także jak rozpoczęła się jej przygoda z mentoringiem i coachingiem. Tłumaczy co to znaczy „żyć weekendem” oraz komentuje zjawisko „wypalenia zawodowego” w branży prawniczej, jego przyczyny i mówi o tym, jak je rozpoznać. Porusza temat wpływu pandemii na życie zawodowe oraz poczucie spełnienia. Tłumaczy czym jest presja wyobrażona, a także co daje nam poznanie własnych predyspozycji poprzez testy osobowościowe. Mówi, jak przeciwdziałać, aby nie doświadczyć wypalenia zawodowego, co to znaczy „głosować nogami”, a także opowiada o zaletach wprowadzenia programu mentoringowego w organizacjach.

Podcast audio

Posłuchaj tutaj na stronie:

Lub zasubskrybuj w swojej ulubionej aplikacji do słuchania podcastów:

Podcast z wideo