Nasz zespół

Kamila Kurkowska

Prezeska Fundacji

Kamila jest doświadczonym menedżerem, ekspertem nowoczesnego marketingu, rozwoju biznesu i innowacji. Ambasadorka na Polskę European Legaltech Assocation. Współtworzyła Senso.Lab – platformę wymiany dobrych praktyk, diagnozy i inspiracji w zakresie projektowania zmian w nowoczesnych organizacjach. Był również zaangażowana w inicjatywę „Razem dla różnorodności”. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach Deloitte, Harward Business Review i RSM Poland. Od kilku lat prowadzi własną firmę doradczą Firemind, pracując głównie dla firm z sektora usług profesjonalnych i startupów technologicznych. Pierwsza w Polsce tłumaczka przysięgła języka katalońskiego. Instruktorka narciarska, płetwonurek i ratowniczka wodna.

Marcjanna Bronowska

Project Manager

Marcjanna jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy Przysięgłych przy Wydziale Lingwistyki Stosowanej UW. Karierę rozpoczynała w znanej warszawskiej kancelarii White&Case, następnie pełniła rolę konsultanta oraz koordynatora marketingu w Deloitte. W swojej pracy szczególnie interesuje się marketingiem zintegrowanym, legal tech oraz rozwiązaniami z zakresu digital marketing. Jest także autorką publikacji z zakresu nowych technologii oraz opodatkowania kryptowalut. Prywatnie, jej pasją jest jeździectwo oraz malarstwo impresjonistyczne.

Bartek Lechowicz

Koordynator

Bartek jest studentem II roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów chce zostać adwokatem. Ma za sobą już pierwsze doświadczenia w zakresie marketingu internetowego i eventowego. Jest pasjonatem piłki nożnej oraz miłośnikiem seriali.