Nasz zespół

Kamila Kurkowska

Prezeska Fundacji

Kamila jest doświadczonym menedżerem, ekspertem nowoczesnego marketingu, rozwoju biznesu i innowacji. Współtworzy Senso.Lab – platformę wymiany dobrych praktyk, diagnozy i inspiracji w zakresie projektowania zmian w nowoczesnych organizacjach. Jest także zaangażowana w inicjatywę „Razem dla różnorodności”. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach Deloitte, Harward Business Review i RSM Poland. Od kilku lat prowadzi własną firmę doradczą Firemind, pracując głównie dla firm z sektora usług profesjonalnych. Pierwsza w Polsce tłumaczka przysięgła języka katalońskiego. Instruktorka narciarska, płetwonurek i ratowniczka wodna.

Marcjanna Bronowska

Project Manager

Marcjanna jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Kształcenia Tłumaczy Przysięgłych przy Wydziale Lingwistyki Stosowanej UW. Karierę rozpoczynała w znanej warszawskiej kancelarii White&Case, następnie pełniła rolę konsultanta oraz koordynatora marketingu w Deloitte. W swojej pracy szczególnie interesuje się marketingiem zintegrowanym, legal tech oraz rozwiązaniami z zakresu digital marketing. Jest także autorką publikacji z zakresu nowych technologii oraz opodatkowania kryptowalut. Prywatnie, jej pasją jest jeździectwo oraz malarstwo impresjonistyczne.

Katarzyna Buczkiewicz

Project Manager

Kasia posiada 18-letnie doświadczenie w pracy na rzecz kancelarii prawnych i firm consultingowych. Pracowała w korporacjach o zasięgu globalnym, m.in. Deloitte, Baker & McKenzie, Gide Loyrette Nouel, AstraZeneca Pharma Poland oraz w kancelariach polskich: Kochański Zięba i Partnerzy oraz FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz.

Specjalizuje się w projektach dotyczących IT, Internetu, nowych technologii, bezpieczeństwa informacji i innowacji. Organizuje wspólnie z Polskim Towarzystwem Informatycznym cykl wydarzeń Internet Academy by ICANN. Współpracuje z Kołami Naukowymi IP oraz IT WPiA UW.

Czytaj dalej

Od wielu lat jest zaangażowana w pomoc na rzecz zwierząt wspierając na co dzień działania m. in. Azylu Pod Psim Aniołem w Falenicy, Międzynarodowego Ruchu na Rzecz Zwierząt Viva! oraz Wydziału Ochrony Środowiska Gminy Ursynów. Założycielka schroniska dla psów Polish Dogs for Gambian Dogs w Gambii. Autorka bloga gambiasenegal.pl na temat krajów Afryki Zachodniej. Prowadziła program w Radiowej Czwórce oraz prezentacje dla PAP opowiadając o życiu i osobliwościach w krajach afrykańskich. Uwielbia książki o polskich himalaistkach – kobietach bohaterkach wszechczasów. 

Bartek Lechowicz

Koordynator

Bartek jest studentem II roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów chce zostać adwokatem. Ma za sobą już pierwsze doświadczenia w zakresie marketingu internetowego i eventowego. Jest pasjonatem piłki nożnej oraz miłośnikiem seriali.