Prelegenci


Marek Lorens
ARCHITEKT
Doświadczenie jako architekt zdobył realizując projekty w najlepszych pracowniach w Warszawie, Wiedniu i Bawarii, w tym dla OP Architekten i Broadway Malyan.

Od 2007 r. Marek Lorens współprowadzi pracownię Lorens AiD w 2017 roku powstał Office Tailors- pracownia tworzenia biur. Zarządza zespołem projektantów, nadzoruje umowy oraz procesy administracyjne. Specjalizuje się w architekturze oraz projektach i realizacji wnętrz. Laureat Grand Prix w konkursie na nowe centrum Warszawy, drugiego miejsca w konkursie na Muzeum Chopinowskie w Warszawie, otrzymał nagrodę za najlepszą budowlę we wschodniej Polsce, nagrodę „Jeden z 7 cudów Polski National Geographic” za Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie.

Wśród jego realizacji znajduje się rezydencja Ambasadora Polski w Berlinie oraz projekt pierwszego w Polsce salonu Hermès Paris. Współtworzy autorską markę mebli biurowych, prezentowanych w Mediolanie, Frankfurcie, Kortrijk i innych międzynarodowych targach. Pracował nad kolekcjami lamp dla takich firm jak Foscarini i Artemide.
Jest twórcą firmy realizującej wnętrza biurowe: officetailors.pl

Wróć do wydarzenia