Mentorzy wspierający


Magdalena Wojnarowska

Radca prawny, partner w kancelarii Legal Hub Wojnarowska Ścigała Irlik

Od 15 lat wspieram deweloperów, inwestorów i pośredników na rynku nieruchomości.
Kompleksowo doradzam w procesach inwestycyjnych – od finansowania i akwizycji nieruchomości, poprzez proces budowlany, aż po sprzedaż lokali lub komercjalizację obiektu. Wskazuję Klientom ryzyka, opracowuję strategie i rozwiązania prawne.
Przygotowuję, weryfikuję i negocjuję umowy najmu. Przy moim udziale Klienci zawarli umowy najmu na kilkaset tysięcy metrów kwadratowych powierzchni (magazynowej, produkcyjnej, biurowej, handlowej i usługowej). Przeprowadzam audyty prawne nieruchomości. Zabezpieczam prawa autorskie na styku z prawem nieruchomości.
Reprezentuję Klientów w postępowaniach sądowych związanych z rynkiem nieruchomości (zasiedzenia, uzgodnienia treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, służebności, zniesienie współwłasności, najem, wydanie nieruchomości). Reprezentuję deweloperów i pośredników nieruchomości w postępowaniach o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów, w sprawach klauzul abuzywnych oraz kontroli UOKIK.
Mam kilkuletnie doświadczenie w doradztwie prawnym dla banków, dzięki czemu rozumiem kryteria, którymi się kierują przy podejmowaniu decyzji. Pozwala mi to skutecznie negocjować umowy kredytu dla moich Klientów oraz kompleksowo doradzać im w procesach inwestycyjnych.
W swojej pracy wychodzę poza utarty schemat, koncentruję się na zrozumieniu biznesu Klienta i jego potrzeb. Moim celem jest doprowadzenie do transakcji na najkorzystniejszych dla Klienta warunkach.

https://www.legal-hub.pl/

Powrót