Mentorzy wspierający


Katarzyna Abramowicz

Radca prawny, CEO Specfile, CEO SpecPrawnik

Kompetencje:

  • Nowe technologie w prawie 
  • e-commerce
  • legaltech

Radczyni prawna z wieloletnim doświadczeniem w agencjach rządowych oraz w sektorze prywatnym. Była przedstawicielką KIRP w Brukseli.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w kryptologii. Współtwórczyni serwisów bilety24.pl (zastosowany system szyfrowania danych nie pozwolił na podrobienie ani jednego biletu na miliony sprzedanych egzemplarzy), przelewy24.pl, specprawnik.pl, oduslug.pl, specfile.pl (aplikacja szyfrująca wybrane pliki i pozwalająca na udostępnianie ich wskazanym osobom, proces szyfrowania i deszyfrowania pliku oparty jest o algorytmy RSA-4096 oraz AES-256).

Katarzyna Abramowicz jest również prelegentką największych konferencji w Polsce związanych z tematyką prawniczą i nowymi technologiami takich jak VII Konferencja i Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego CommonSign 2017, Nowoczesna kancelaria i dział prawny – bezpieczeństwo danych, obieg dokumentów i zarządzanie sprawami, Law Summit, Konferencja naukowa Cyberbezpieczeństwo w Mediach, LegalTech Polska, międzynarodowa konferencja CyberSec, Impact Fintech 2017.

Laureatka StartUp Europe Awards 2017. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, a następnie DialCom24.

Powrót