Prelegenci


Katarzyna Abramowicz
RADCZYNI PRAWNA

Radczyni prawna, Specfile.

Współtwórczyni wraz z ojcem Zbigniewem Abramowiczem 6 serwisów, działających i służących do dziś milionom internautów w Polsce m.in przelewy24.pl (serwisu do obsługi płatności internetowych) ; oduslug.pl (porównywarki cen usług ); specfile.pl (aplikacji do ochrony dokumentów dla firm) specprawnik.pl (marketplace łączącego klientów z prawnikami) i bilety24.pl (serwisu do zakupu i rezerwacji biletów online) która z tworzenia, rozwijania i sprzedawania biznesów stworzyła sobie swój życiowy model. Prelegentka największych konferencji w Polsce związanych z tematyką legaltech i nowymi technologiami. Laureatka StartUp Europe Awards, konkursu 50 Kreatywnych w Biznesie. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, jedną z pierwszych w Polsce spółek hostingowych.

„Nasz biznes, kancelaria ale tez często nasza reputacja zależy od danych. Danych o nas, klientach, o ich sprawach, danych wrażliwych, danych o partnerach i kontrahentach. Codziennie mierzymy się z wieloma różnymi metodami transmisji tych danych i ich przechowywania. Hakerzy wykorzystują luki bezpieczeństwa i jest tylko kwestią czasu, kiedy przyjdą po nasze dane.
Ataki nie dotyczą tylko dużych kancelarii, ale każdego z nas. Zrozumienie zagrożeń i zastosowanie dostępnych obecnie rozwiązań ochroni nasze dane, nawet jeśli my lub firma padniemy ofiarą któregokolwiek z tych włamań. Opowiem o tym jak wykorzystać technologię zamiast tworzyć pozory bezpieczeństwa, by być trudniejszym celem dla hakerów w 2020″. 

Wróć do wydarzenia